Вікторія | 2017-07-31 20:35:19

Гінекології

Добрий день.У мене таке запитання 23 липня я робила тест і там як мене здалося,були дві полоски,а 25 я була на узі де не підтвердила ст вагітність.29 почалися виділення(коов) і до сьогодні все це з болями.Останні місячні були 20 червня.Повторний тест 28 липня був негативний.Чи була я вагітна чи просто затримка?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, скорее всего это была задержка критических дней, возможно в следствии переутомления, стрессовых ситуаций или даже смены климата.