Олег | 2017-08-01 13:19:29

Неспокійна дитина

Добрий день. У нас дівчинка 3 місяці, дуже неспокійна їсть погано,плаче біля грудей,ми тільки на грудному вигодовуванні, бере груди, плаче кидає, знов бере плаче,спить вдень по 10 -20 хв,часто кричить,підкажете щось, дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, стоит обратится к детскому невропатологу, на консультацию.Он проведет осмотр и даст вам рекомендации.