Альона | 2017-08-02 23:30:10

Видиления

В зазначений день менструації замість звичайних виділень з'явилися не виликі згустки темного майже чорного кольору чи коричневого. Вже два дні. З чим це може бути пов'язано. Мені 18 є лише один партнер.

Ответы врачей 1

Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Однозначно потрібен огляд гінеколога з УЗД органів малого тазу. Це може бути гормональний дисбаланс, кіста яєчника , вагітність чи ще щось.