Олександра | 2017-08-03 07:33:44

Пити чи можна ригевідон?

Доброго дня, порадьте будь ласка так сталося що мій чоловік при коханні зі мною дойшовши до оргазму зробив це в мене я трохи перелякалася бо ми ще неплануємо дітей і в мене піднялася температура, я згадала що у мене є таблетки ригевідон я іх пила колись бо лікар приписав, і в мене лишилась по списку 7таблеточка ригевідон з списку 21таб. Я непила , якщо я вип'ю зараз сьому таблетку непочинаючи з першої чи є якісь ризик? Я прочитала що вони від небажаноі вагітності порадьте...

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня. Прийом ригевідона за звичайною схемою інструкції зараз не допоможе. Вам потрібна невідкладна контрацепція. Якщо з цією метою будете використовувати ригевідон, треба прийняти 4 таблетки ригевідону за один прийом протягом перших 120 годин після незахищеного статевого акту, потім ще 4 таблетки через 12 годин. Усього 8 таблеток. Замість ригевідону можна прийняти ескапел 1 таблетку протягом 72 годин після статевого контакту, або постинор 1 таблетку протягом 72 годин після статевого контакту і ще 1 таблетку через 12 годин. Може бути нудота і блювота. Якщо блювота відбувається у перші 2 години після прийому першої чи другої дози, треба повторно прийняти цю дозу. Якщо вирішили використовувати довготривалу (звичайну) гормональну контрацепцію (дуже правильне рішення), перша таблетка упаковки (ригевідон, або будь-який інший препарат - регулон, ярина і т.п.) приймається наступного дня після прийому таблеток невідкладної контрацепції, протягом наступних 7 днів необхідно використовувати додатковий метод контрацепції (презерватив). Всього найкращого!