юля | 2017-08-04 13:38:47

консультація ГЕРХ з езофагітом

доброго дня .у мене в висновку після гастроскопіі такий діагоз Еритематозна гастродуоденопатія. ДГР. РЕФЛЮКС- езофагіт... призначили лікуваня домрід 10 днів нольпаза 20днів. урсохол місяцб і гавіскон 10 днів пропилп тиждень вроді перестав боліти жилудок і комок в горлі пройшов зараз все знов появилось і болі і ком в горлі ..нольпазу осталось допити ще 3 дня.... що мені робити чи може неправильне лікування призначили чи може ось друге попити

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Лечение ГЭРБ с эзофагитом должно продолжаться до 8 недель, в частности, принимать нольпазу или эзолонг 40 мг, или барол 20 мг утром натощак. Обязательно изменить образ жизни: питаться 5-6 раз в день небольшими порциями, с ограничением острой, жареной, кислой пищи; не ложиться после еды 2-3 часа, не поднимать тяжести.