Ann | 2017-08-04 15:13:07

інгаляціі підчас ларингіту

Добрий день!!!! Дайте відповідь, будь ласка, на таке птання!!! Донька часто хворіє ларингітом і нампризначали протинабрякову інгаляцію(1ам. гідрокортизону+1 ам. аскорбіновоі кислоти+1 ам. дімідролу, беремо 1 мл. даноі суміші+4 мл. содового розчину). Я отримала неправильний рецепт, змішувалп ці 3 ампули і цією нерозведеною сумішшю робила інгаляцію. Які можуть бути наслідки???? І чи допоможе дитині інгаляція з правильними пропорціями???? Інгаляціі робилися впродовж двох років. Зараз ій 3 роки!

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Думаю, серьёзных последствий не будет. Делайте теперь правильно, скорее всего поможет. Если же нет, то попросите вашего педиатра просто назначить другое лечение. Сейчас есть современные препараты, которые не нужно ни с чем разводить и смешивать, они уже готовы.