василь | 2017-08-07 13:37:32

захворювання простати

Добрий день, зробив МРТ:передміхурова залоза займає центр. положення при виході зсечового міхура. Форма залози округла, контури чіткі, розміри 32,2х36х27,3. Капсула залози досить чітка. Прямокишкова передміхурова фасція чітко простежується на всьомупротязі. Анатотомічна архітектоніка залози порушена за рахунок вузлової(24х14,7х20,5мм) стромальної та залозистої гіперплазії центр.зони. Переконливих ознак регіонарної лімфаденопатії, а також вільної рідини не виявлено ПСА 1,58, відношення вільного до загального 18,861. Мені 55р. зріст 1,67м, вага 81кг. Чи можна лікувати медикаментозно? Який мій стан?

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Очно обратитесь к урологу для назначения лечения