Ангеліна | 2017-08-07 20:13:38

Секс

Чи можна по здачі аналізів дізнатися що дівчина спала з хлопцем? Які наслідки можуть бути для дівчини після анального сексу в піхву? Як називається та хвороба і чи можна підчепити її незайманим дівчатам ? Та чи обов'язковий похід до гінеколога ?

Ответы врачей 1

8896
Валерия Бурау, консультант likar.info
Валерия Бурау, консультант likar.info
Общие вопросы, Главврач
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям

Добрий вечір. Дякуємо за запитання, які саме аналізи ви маєте на увазі, загалом аналізи не можуть виявити чи був статевий акт чи ні, лише огляд лікаря гінеколога, анальний секс буває лише в анальний отвір а не в піхву. В прямому кишечнику існує своя мікрофлора, населена специфічними бактеріями, які при проникненні в сечостатеву систему викликають важкі захворювання, наприклад, цистит
або уретрит. Якщо протягом довгого часу займатись анальним сексом це може призвести до геморою, ускладненого кровотечами і тромбозами вен; анальними тріщинами різного ступеня тяжкості, що утворюються внаслідок травмування; проктитом (запальне явище слизової оболонки прямого кишечника);механічне пошкодження стінок прямого кишечника. Травмування може призводити до розвитку діареї, запору, виділенням з отвору прямого кишечника різного походження, хворобливості;нетримання калових мас, що може стати наслідком механічного впливу на анальний отвір або виникнути через розслаблення анального сфінктера. Лікаря гінеколога слід відвідувати хочаб 2 рази на рік.

Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад