марія | 2017-08-09 13:45:35

дерматологія

доброго дня...у мене проблемна шкіра лиця постійні прищики протягом 6 років..робила узд внутрішніх органів,але результати хороші..здавала аналіз крові та посів і знайшли кишкову паличку та стафілокок пропила таблетки офлоксин 200 і здала знову аналізи результату не було пропила ще раз таблетки і все як було... скажіть будь ласка чи може бути в цьому причина і яке її рішення?? дякую))

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, одноразовый прием пищи не должен превышать 500-700 г. Большее количество даже здоровый организм не способен полноценно "перерабатывать". Конечно каждый человеческий организм уникален и индивидуален но это среднестатистическое количество пищи. Лучше всего кушать 5 раз в день по 300-500 грамм.