Світлана | 2017-08-10 14:46:08

Кількість лімфоцитів у крові дитини

Дитині 1 рік і 2 місяці. В крові виявили підвищену кількість лімфоцитів(78). Чи дозволяється в такій ситуації проводити вакцинацію? Вакцина Пентаксим, Франція

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Добрий день,

у дітей в віці до 5 років кількість лімфоцитів в крові в нормі більша, ніж у дорослих.

на жаль, ви не написали результати аналізу, щоб можна було оцінити їх.

якщо на даний момент дитина здорова, скарг немає, вакцинацію проводити можна.

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Норма лимфоцитов для ребёнка такого возраста составляет 38-72%, так что отклонение небольшое. Такое возможно при вирусных инфекциях. Если же признаков заболевания нет и другие показатели в норме, то, скорее всего, это индивидуальная особенность и не является противопоказанием к вакцинации. Но в любом случае перед вакцинацией ребёнок должен быть осмотрен педиатром.