Таміла | 2017-08-11 19:56:48

Аналізи

Жінка 32 роки. Тиреотропний гормон (ТТГ) < 0,005 при нормі 0,27 - 4,2 мкМО/мл Тиреоглобулін > 500,0 при нормі 3,5 - 77 нг/мл Трийодтиронін вільний (Т3-вільний) 29,76 при нормі 2,57 - 4,43 пг/мл Тироксин вільний (Т4-вільний) > 7,77 при нормі 0,93 - 1,7 нг/дл охарактеризуйте будь ласка даний аналіз

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! За даними аналізів, у жінки 32 років - класичний тиреотоксикоз, тобто підвищена функція щитоподібної залози. Для призначення лікування необхідна додаткова інформація - маса тіла, показники ЕКГ, АТ, ЧСС, аналіз на антитіла до рецептора ТТГ, а також УЗД щитоподібної залози, наявність змін з боку очей і т.д.