Добрый день!проясните, пожа-та, результат спермограммы: ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Кількість (в мл) – 2 мл

Добрый день!проясните, пожа-та, результат спермограммы: ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Кількість (в мл) – 2 мл.Колір – сірувато-білуватийПрозорість – мутнаЗапах – квітів каштануЧас розрідження – 20 хв.В’язкість (після розрідження) – 0,3 смРеакція (РН)-7,1МІКРОСКОПІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ:Кількість сперматозоїдів в 1 мл – 12,0*10.6Кількість сперматозоїдів в еякуляті – 24,0 * 10.6Активнорухливих (%)- 17,0%Слаборухливих – 28,0%Нерухливих - 55%ФАРБУВАННЯ ЗА БЛУМОМ:Живі – 73%Мертві – 27%З нормальною морфологією – 54%Дегенеративні % - 46%, Патологія голівки – 24%Патологія шийки – 12%Патологія хвоста – 10%Аглютинація сперматозоїдів +Клітини сперматогенезу – 1%Еритроцити – 3-5 в п/зор.Лейкоцити - 8-10 в п/зор.Епітеліальні клітини: уретри – 1-2 в п/зор.; простати – поодинокі в п/зор.Сперматофаги – не виявлено;Зерна ліпідів – помірна кількістьКристали Бетхера – не виявленоШаруваті тільця – не виявленоСлиз – не виявлено.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Юля, никто не судит о нарушениях сперматогенеза только по одному анализу. Это срого запрещено в развитом обществе, так как с такими результатами спермы женщины беременеют. Лейкоциты чуток повышены, но это не страшно. Могла быть простуда в недавнем прошлом и даже сильная усталость. Опять же, сдайте сперму еще раз через месяц-два (по правилам нужно сдавать через 3 месяца), потом еще раз через 3, если снова будут изменения. И все равно пробуйте беременеть, если это на повестке дня.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
нарушена подвижность сперматозоидов, но такое часто случается, если матерьял не вовремя обработан, т.е. прошло больше времени с момента взятия спермы и доставкой ее в лабораторию или же матерьял был слишком сильно охлажден во время траспортировки. Нужно пересдать анализ через месяц, но желательно в условиях лаборатории.