Катерина | 2017-08-16 11:44:30

Гиперпигментация

Доброго дня.Проблема з пігментацією обличчя (лоб,навкруг очей,ніс і верхня губа).З'явилась перша пляма на носі під час засмаги 4 роки назад в 25 років,вагітності не було.Застосовувались фотовспишка,не допомогло,потім азотом також не допомогло,мажусь кремами і відбілюючими і з захистом спф 50.Здавала всі аналізи по печінці,гепатити і т.д.,все добре.Гормони також у нормі.Що вже робити,незнаю.Скажіть що мені робити,якого лікаря шукати і які аналізи здавати?Дякую.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Спочатку лікар подивиться на ці "плями", потім поставить діагноз, і лише після цього буде говорити, призначати аналізи (якщо потрібно), лікування.