Anna Palenkova | 2017-08-17 13:33:06

Кашель в дитини

Доброго дня! Придбали інгалятор для дітей, що краще при сухому кашлі купити з лікіав для інгалятора?

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня! Лікарські препарати дітям призначають тільки після огляду педіатра, не можна лікувати дітей через інтернет. Рекомендую звернутись на огляд до лікаря, щоб він поставив діагноз і призначив лікування.

Одужуйте!

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Начните с щелочных ингаляций с водой "боржоми" без газа. Лекарственные препараты лучше не назначать самостоятельно без личной консультации врача.