Оля | 2017-08-26 15:40:24

Секс

Зустрічаюся з хлопцем. Він мені дуже подобається, але я не можу довести його до оргазму. Вже вдруге він не кінчає ані орально, ані вагінально. Що мені робити?

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Cпочатку лікар повинен поговорити з обома, а потім обстежити та підібрати методику лікування. Можливо вам двом буде рекомендована сексуальна терапія.
Селюков Георгий Иванович
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754

Це не Ваша проблема, а його особисто! Ймовірно в нього сформувався певний стереотип сексуальніх дій і відчуттів, які потрібні для фінального завершення. А при статевому акті з Вами в нього є щось або НАДМІРНЕ (зайве), або ДЕФІЦІТАРНЕ (чогось недостає). Таке часто буває при мастурбаціонному стереотипі, коли звичні для мастурбації дії та відчуття не відтворюються в статевому контакті. Спочатку треба мати з ним спокійну розмову та з"ясувати його бачення проблеми. Тільки не піддавайтеся на маніпулятивні звинувачення, що "ти мене не збуджуєш". З"ясуйте, що саме він має на увазі.  Можна запропонувати йому ТОТАЛЬНУ СЕКСУАЛЬНУ АБСТІНЕНЦІЮ - повна (!) відмова від реалізаціі сексуальної енергії (а ні мастурбіції, а ні пєттінгу, а ні мінєту, а ні статевих актів - НІЧОГО!) на період 10-15 діб. Після такої стриманності рівень статевого потягу значно підсилюється, що допомагає здолати цей "бар"єр"