Вікторія | 2017-08-28 17:17:44

Недоношене дитя

Доброго дня. Як нам бути? Дитина родилась на 8-му місяці, родився дуже важко. З самого народження сам їсти не може. 2 місяці провели в лікарні. Зараз лікуємось дома, але все ще сам не їсть, годуємо через зонт. Порадьте якісь ліки..., щоб чи апетит з'явився, чи в нього смоктатєльний рефлекс не розроблений...

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня,відсутність смоктального і ковтального рефлексів у дитини є свідченням серйозних порушень роботи головного мозку. Дитину необхідно обстежити (нейросонограма, КТ чи МРТ голови тощо) , проконсультувати у дитячого невролога. щоб мати прогноз на майбутнє щодо перспектив розвитку.