Андрій | 2017-09-12 16:37:56

Діабет і дексаметазон

Вагітність 25 тиждень, діабет 1 типу, компенсований. Назначили уколи дексаметазону 6 мл 2 рази в добу протягом 2-х діб. На скільки в середньому потрібно збільшувати дозу інсуліну?(сказали що дексаметазон підвищує потребу в інсуліні).

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Спеціальної формули стосовно збільшення дози інсуліну на тлі прийому дексаметазону не існує. Все вирішується в індивідуальному порядку шляхом більш ретельного самоконтролю за рівнем цукру в крові, корекцію дози (насамперед інсуліну короткої дії) слід здійснювати лише при підвищенні глікемії.