Олег | 2017-09-20 20:38:15

МР-ознаки помірних неспецифічних дифузних енцефалопатичних змін головного мозку.

Здравствуйте! Сегодня сделал МРТ, врач сделал заключение: "МР-ознаки помірних неспецифічних дифузних енцефалопатичних змін головного мозку.". Не могу понять, это уже энцефалопатия или еще нет? Если да, то какой степени. Заранее спасибо за ответ! Вот из выписки МРТ: 1985 р.н. Дата обстеження: 20.09.2017 р. Ділянка обстеження: головний мозок Протокол: T2 FSE ax, T1 SE sag, FLAIR ax При МР-скануванні міжпівкульна щілина займає серединне положення. З обох сторін відмічається розширення периваскулярних лікворних просторів. Ознак об’ємної дії на структури мозку не виявлено. Мозолисте тіло без вогнищевих змін. Супра- та субтенторіальні цистерни симетрично розширені; центральна щілина не розширена ; субарахноїдальні конвекситальні простори в обох півкулях помірно розширені,симетричні. Латеральні щілини розширені та поглиблені. Мосто-мозочкові кути виглядають нормально. Характер МР-сигналу від стовбуру мозку та мозочка не змінений. Гіпофіз та турецьке сідло, без особливостей. Шлуночки мозку не розширені, симетричні, без додаткового вмісту. Структури краніо-вертебрального переходу без особливостей.В обох гайморових пазухах визначається підсилення сигналу від слизових на Т2ЗЗ Заключення: МР-ознаки помірних неспецифічних дифузних енцефалопатичних змін головного мозку.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Для определения стадии энцефалопатии важны жалобы, неврологический статус, данные лабораторных анализов и дополнительных инструментальных методов исследования. Вы предоставили только данные МРТ. Поэтому делать заключение было бы непрофиссионально.