Andrii Chupryna | 2017-09-21 09:13:59

Розсіяний склероз

Доброго дня. Дуже вдячний за Ваші відповіді, дуже тішить думки, що я не один на один з хворобою і є люди яким не байдуже і які з радістю тобі допомагають Хочу проконсультуватися з Вами щодо наступного питання. Як лікувати герпес щоб не спровокувати непотрібну активацію імунітету? Знаю, що в моєму випадку всі застуди, в тому числі в прояв герпесу дуже не бажанні. Також цікаво як реагувати при застудах( що приймати).

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Вы можете лечиться согласно общепринятым стандартам, исключив только иммуностимуляторы и иммуномодуляторы. Я бы посоветовала дважды в год пройти курс лечения Пропесом ( это 10 внутримышечных инъекций через день). И живите обычной жизнью- занимайтесь спортом,любимым хобби,  работайте. И узнайте насчет исседовательских программ. Их сейчас достаточно. Только в моем центре, например, сейчас стартуют две новые проограммы. Это для Вас (и для всех пациентов с РС - наилучший вариант).