Надя | 2017-09-23 15:31:24

Аналізи після укусу кліща/комара

Добрий день! Останнім часом мене турбували слабкість, неспокійний емоційний стан та голово кружіння. Зараз обстежуюсь у невропатолога й ендокринолога. Але сьогодні згадала, що в середині липня в мене був укус на голові. Можливо, то був кліщ чи комар і мене вразила якась інфекція. Хочу у вас зробити аналізи, щоб не затягувати, і вже з готовими результатами звернутися до інфекціоніста. Знаю, що треба перевірити кров на борреліоз та енцефаліт, але не можу знайти ці аналізи на сайті лабораторії (їх правильну назву). І, можливо, ви знаєте, які ще аналізи здають при укусах кліщів, комарів… Загальний клінічний аналіз у мене вже є.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Здравствуйте. В Синэво №: 2076 и 2077 - боррелиоз, природно-очагового энцефалита в нашем регионе нет. Проверить надо также герпетические инфекции, гепатиты, ВИЧ и иммунограмму (ее лучше в УЛДЦ сдать), при таких жалобах.