Мирослава | 2017-09-25 09:16:16

Медикаментозне переривання вагітності

Доброго дня! В мене до Вас запитання щодо медикаментозного переривання вагітності. Які таблетки або що Ви можете мені порадити, тобто щось найменш шкідливе для майбутньої, але вже запланованої вагітності? Коротко розповім Вам про мій випадок... Статевий акт відбувся 2 вересня, овуляція була приблизно 6-8 вересня і як я гадаю, що вагітна я десь 2 тижні. Дякую! Чекаю Вашої відповіді!

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Переривання вагітності можна зробити тільки після огляду лікаря гінеколога!