Яна | 2017-09-25 13:10:56

шлунок болить

Доброго дня!у мене так проблема.3місяці тому робила ранкову зарядку і зробила різкий рух ноклон вперед,злівої сторни під ребром ніби шлунок стянувся вакумом і сильна біль,вигнула спину через 2 хв пройшло,після цього випадку постійно якщо нахиляюся вперед у мене щось стягується і болит зліва навіть коли завязую шнурки.Ходила до лікаря у мене гастрит і панкреатит,прийняла курс лікування,але нічого не пройшло,мені не дають пояснення ,що за стягення таке.ще у мене постійна відрижка повітрям і зліва ніби повітряний шарик під ребром таке вадчуття.Порадьте,що робити далі бо дуже страшне відчуття

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Рекомендую Вам сделать рентгеноскопию пищевода и желудка с барием. Акцентировать внимание рентгенолога на данной проблеме, помотреть состояние ребер слева в области реберной дуги.