Инна | 2017-10-01 19:02:19

Воспаление легких

Доброго дня. Звертаюсь до вас по питанню. З 5вересня приблизно три тижні був задушливий кашель 6днів назад звернулась в лікарню піднялась температура 37.6зробили рентген чистий не виявив запалення але терапевт послухавши сказала що ніби то іде запалення правої частини легені в писала аугментин 875/125 1табл 2рази в день кашель ніби припинився але не повністю але температура 37.3 тримається підскажіть що робити далі

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Добрий вечір, Інно!

Сумнівна була та пневмонія, якщо "Рентген нічого не виявив аналіз крові з першого дня в Нормі." Тепер треба передивитися дані обстеження, і Вас оглянути. Відправте мені фото Рентгена, та аналізів.