Маріанна | 2017-10-05 10:18:16

Біль в суставі

Мій тато 4 місяця назад переніс інсульт (крововилив) пройшов реабілітацію на даний момент відновлюється дома ,робимо масаж ,сам робить вправи ,вже ходить без підтримки з палкою,але у нього болить сустав на плечі руки тої сторони яка втратила активність після хвороби чи потрібно звернутися до лікаря чи це біль від фізичної нагрузки?

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27

Огляд ортопеда не завадить.