hevadzakalina | 2017-10-05 13:07:09

Коліки

Добрий день.Моя дитина дуже часто зригує, нам в аптеці порадили біогаю. Пєм 5 днів безрезультатно.Але нас турбують ше коліки, чи можна давати біогаю разом із еспумізаном? Дякую.

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня. Якщо дитина зригує часто і в великому обємі, погано набирає або втрачає вагу, необхідно звернутись до лікаря для обстеженя. Якщо дитина часто зригує але в малому об'ємі і має достатній набір маси тіла, в першу чергу потрібно забезпечити дитині постійне перебування в положенні під кутом 45-60 градусів - на руках у мами, в ліжечку, в дитячому візочку тощо. На приклад, підкладіть під матрасик подушку, щоб голова дитини була вище від їх животика. Тоді зригування будуть меншими. Коліки і зригування можуть бути свідченням харчової непереносимості, на жаль, ви не написали, на якому вигодовуванні знаходиться дитина. Може бути потрібно переглянути раціон мами, що годує, чи замінити молочну суміш.
Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Препарат биогая является пробиотиком и не имеет отношения к срыгиванию, этот препарат совместим с эспумизаном, но пользы от него не будет. Профилактика срыгиваний - держать малыша после кормления "столбиком". Также важно правильно прикладывать ребёнка к груди, чтобы он охватывал ротиком всю ареолу, а не только сосок и не заглатывал воздух во время кормления. Если ребёнок всё равно много и часто срыгивает - обратитесь к вашему педиатру или семейному врачу. Здоровья вам и вашему малышу!