Галина | 2017-10-08 11:12:24

Новарінг

Доброго дня! Користуюсь кільцем Новарінг і 9.10, тобто завтра мала витягувати його на тиждень, згідно інструкції, але 8.10, тобто сьогодні, нібито почались місячні, які повинні бути 12.10. Коли мені ставити наступне кільце? Чекати тиждень після цього, чи відразу вставляти, так як уже почалась менструація. Чи це не менструація ще? Наперед вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня! Необхідності змінювати звичну схему застосування Новарінга немає. Виймайте 09.10 (як і планували), робіть 7-денну перерву, потім поставте нове кільце. Всього найкращого!