Наталья | 2017-10-08 14:26:15

Анализ мочи.

Добрый день.Помогите пожалуйста с анализами мочи.Беременность 17 недель. Колір сечі жовтий.прозора.питома вага 1.019.реакція рН 6.5.нітрити не виявлено.білок 73мг/л референтне значення 140.глюкоза не виявлено.кетонові тіла не виявлено.уробіліноген 3.2 референтне значення 0-17.белірубін не виявлено. гемоглобін не виявлено. лейкоцити не виявлено. циліндри не виявлено. незмінені еретроцити 0-0-0-1п/з.змінені еретроцити не виявлено. лейкоцити мікроскопія 2-4 п/з. плоский епітелій незнач кількість п/з.перехідний епітелій поодинокі п/з.нирковий епітелій не виявлено. слиз незначна кількість. бактерії незначна кількість.гриби не виявлено. солі не виявлено. Бакпосів сечі: немає росту мікрофлори. Подскажите насколько плохой анализ. Кровь анализ хороший.На почки нагрузка есть так как много пью и часто хожу в туалет.Отеков нет.Чувствую себя хорошо.Спасибо большое.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
анализ мочи абсолютно нормальный. зачем много пьете много воды - это не совсем правильно. пить надо ровно столько, чтобы выделять 1.2-1.5 л мочи в сутки