Інна | 2017-10-09 23:37:26

Високий показник РФМК при вагітності.

Доброго дня. Коагулограма АЧТВ- 31,6; ТЧ 18; фібриноген- 2,5; протромбіновий час (ПЧ,РТ,сек.) 11,4;протромбін за квіком % 95; мнв/nr1. На 8 тижні вагітності здала рфмк- 5,5 , а на 12 тижні вагітності показник почав збільшуватися і становить 14. Підскажіть, яке лікування призначають при таких показниках і які ще потрібно здати додаткові аналізи для очної консультації з гематологом?

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Заочно лечение не назначается. Валерий Вознюк.