Наталія | 2017-10-14 23:00:35

Вагітність

Доброго дня. Моя перша вагітність - позаматкова. Видалили трубу ліву. Через рік вагітність з правої труби. На 5 тижні втратила через нервовий зрив. На третій рік знову завагітніла але знову позаматкова. Трубу вдалось ( останню) вберегти. Питання. Чи можу якось її підлікувати? ( я ж вагітніла нормально по цій же трубі) .

Ответы врачей 1

Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
К сожалению, лучше не рисковать . Для Вас безопаснее будет запланировать протокол ЭКО и предохраняться до тех пор. Функции маточных труб практически не восстанавливаются ( хотя при этом труба может быть проходима как орган )