Людмила | 2017-10-23 09:17:39

Молочні залози

Доброго дня. Зробила УЗД молочих залоз: молочні протоки не визначаються. Залозиста клітина рівномірна, на межі верхніх квадрантів - гіпоехогенний утвір діам. 10мм без чіткої капсули рівномірно гетерогенної структури, при кольоровому картуванні всередині визначається кровотік (можливо формується фіброаденома). Приписали таблетки Квінол 3 місяці, краплі Вітокан 1 місяць. Чи правильне лікування?

Ответы врачей 1

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422

 Я б додав тазалок 30 крап. 3 р. в день за 30 хв. до їжі, циклодінон 1 таб. вранці через 1 год. після сніданку, серрату по 1 таб. 3 р. в день незалежно  від їжі. Здайте кров на СА 15-3, СА 125, пройдіть УЗД щитовидки, матки, яєчників.