Надежда | 2017-10-25 15:40:44

Чи правильне лікування для немовляти

Доброго дня! Моєму сину 4місяці. У нього почався нежить ( носик забитий) і красне горлишко. Чучуть покашлює, легені чисті. Лікар виписав лаферабіон свічки 5 днів, афлубін, називін, і від горла розтовти ( септефріл, кальцій глюконат та тонзилотрет) вмокати соску. І сироп Афлубін. Не забагато це для такої маленької дитинки? Дякую

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, згодна з вами - забагато. При нежитю потрібно промивати ніс від слизу сольовими краплями (фізрозчин або інші), закапувати судинозвужувальні (називін). Якщо є температура, призначають парацетамол або ібупрофен в свічках або сиропі. Інші препарати серед перелічених вами не є обов'язковими. Бажаю швидкого одужання вашому малюку!