Добрый день, на данный момент я не замужем, а живу гражданским браком. После рождения...

Добрый день, на данный момент я не замужем, а живу гражданским браком. После рождения ребенка будет свадьба. Записывать ребенка я буду на фамилию отца. Необходимо ли делать еще какие-то шаги после того как мы распишемся? Или записав малыша на отца я все сделала для того, чтобы у него были законные мама и папа? Очень буду признательна за ответ!

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно “Сімейного Кодексу України” ст. 145 Визначення прізвища дитини

1. Прізвище дитини визначається за прізвищем батьків.

Якщо мати, батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою. Батьки, які мають різні прізвища, можуть присвоїти дитині подвійне прізвище, утворене шляхом з`єднання їхніх прізвищ. Спір між батьками щодо прізвища дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.