Здравствуйте, мой участковый врач (киев, печерский район) требует, чтобы я забрала у них карточку моего...

Здравствуйте, мой участковый врач (киев, печерский район) требует, чтобы я забрала у них карточку моего 3хмесячного ребенка, так как я хочу делать ему прививки и онсультировать в частной клинике "наш доктор". Говорят, что "не хотим нести за него ответственность". Имеют ли участковые врачи на это право?

Ответы врачей 1

Специалист
В даному випадку, Ви маєте право звертатися за медичною допомогою в комерційні медичні установи, не знімаючи свою дитину з обліку в дільничного лікаря. Але при цьому він не несе ніякої відповідальності за дії лікарів комерційної лікарні. Якщо дитина знаходиться на обліку в дільничного лікаря а медичне обслуговування здійснюється в комерційній лікарні, то всі довідки та виписки з медичної карточки повинні подаватися лікарю в якого дитина знаходиться на обліку.