Інна | 2017-10-26 14:14:06

депресія дитини

Доброго дня! Моїй донці 9 років. Вона дитина з особливим потребами (епілепсія). Але мене турбує те, що коли їй роблю зауваження, вона на це бурно реагує, каже, що таким чином ми її мучаємо, і вона заріже або себе, або нас (батьків), щоб її не мучили. Що мені з цим робити? Як себе вести з нею? Дякую.

Ответы врачей 2

Федорова Татьяна Владимировна
психотерапевт, Психолог
Адрес: г. Каменец-Подольский, Украина, Частная практика в психологическом центре «Гармония»
Телефон: +380974418411
Доброго дня. Для того, щоб консультація психолога була ефективною, наданої вами інформації недостатньо. Адже важливо зрозуміти на які саме зауваження дитина реагує саме таким чином, як саме і в яких випадках ви робити зауваження, чому дитина так болісно реагує на зауваження і багато іншого. Більше користі ви б отримали від очної консультації з психологом, який вникне у особливості вашої сімейної системи, і зможе вас проконсультувати про особливості взаємодії і виховання дитини з особливими потребами.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277

Про які саме зауваження йде мова?