Тетяна | 2017-10-27 15:43:54

дієта

Добрий день мене звати Тетяна мені 31 рік. У мене зріст 1метр 75 см. До вагітності моя вага становила 75 кг. Після вагітності і впродовж 12 років моя вага становить 110кг .Я б хотіла щоб ви мені допомогли правельно підібрати дієту та схуднути ,бо зайва вага впливає на моє здоров'я .У мене підвищений тиск, гіпотереос щитовидной залози.

Ответы врачей 1

Скиталинская Оксана Васильевна
диетолог
Адрес: Киева, врач-диетолог центра здорового питания '100 років'
Телефон: 050-38-38-169
Доброго дня, шановна Тетяно, Якщо коротко дати рекомендації, то вони полягатимуть у тому, що потрібно звести до мінімуму будь-які солодощі (солодкі напої, цукерки, вафлі, печива і тд(, а також всі вироби з борошна дрібного помолу, не смажити, а лише відварювати їжу, та збільшити вміст овочів у раціоні (свіжих, варених), харчуватися тричі в день та обов'язково рухатись щодня (ходити не менше 1-1,5 години). Можете звернутися на індивідуальну консультацію.