Допоможіть в такій ситуації вагітність 18 тиждн. виявлено інфекцію уреоплазму, молочницю, який вплив цих інфекцій...

Допоможіть в такій ситуації вагітність 18 тиждн. виявлено інфекцію уреоплазму, молочницю, який вплив цих інфекцій на розвиток дитини. Який спосіб їх лікування при вагітності. Чи можна і чи потрібно лікуватися таким комплексом ліків: Вільпрофен, тержинан, протефлазід, пімафуцин. Не знаю як мені вчинити, деже б хотіла почути Вашу думку.

Ответы врачей 1

Специалист
Це нешкідливі для плоду інфекції. Тому при відсутності скарг лікування проводити взагалі не потрібно. Гриби (якщо є клінічні прояви) можна лікувати місцево пімафуцином, розчином бури, споживної соди, використовувати тощий кефір для підмивання. Антибіотики (вільпрофен та ін.), що тільки посилюють прояви молочниці, використовувати не можна ні в якому разі. Вже не кажучі про їх шкідливість для самої вагітості.
Л-р І.Марков