Влад | 2017-11-02 14:31:59

біль в животі

Доброго дня. 5-7 жовтня 2017 року переніс кишковий грип, була висока температура, діареї не було, трішки блювання, десь близько останніх 7-9 днів бувають періодичні болі в жовоті в різних частинах, діареї та блювання не має. Сьогодні після обіду живіть болить. Які припарати можна приймати. Дякую.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Вам необходимо обратиться к врачу на очную консультацию.