Kostinjuk Svetlana | 2017-11-03 11:22:43

Установлення діагнозу

Доброго дня, Володимир Іванович! Дуже хотілося би Вашої допомоги в установлення діагнозу у моєї доньки, Анни, 27 років.Кілька місяців вона відчувала сильну слабкість, безсоння, а потім панічні атаки вночі.Ми зробили аналіз на вміст гормонів, згідно з яким у неї: Глікований гемоглобін -5,11 ТТГ - 4,96 ПТГ - 14,7 Також загальний обсяг щитовидної залози- 4,6см.куб. Ми би дуже хотіли Вашої консультації щодо ії захворювання. А також, скажіть будь ласка, коли можна було би до Вас звернутися в Коломиї! З повагою, Костинюк Світлана.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня, шановна Світлана! За даними аналізів, відзначається деяке зниження функції щитоподібної залози. Потрібне додаткове обстеження і клінічний огляд. В Коломиї планую бути 13-14 листопада (прошу писати на [email protected]). Обстеження: вільний Т4, антитіла до ТПО, кальцій іонізований, вітамін D, загальний аналіз крові, ЕКГ. З повагою В.І.Паньків