neonila_6131 | 2017-11-09 23:26:00

складна реабілітація після видалення геморою

Допоможіть благаю!!! 8вересня зробила гемороідактемію в рідному місті,зроблено невдало,на 5 день знов вилізли вузли наружні..мені кололи сім днів лораксон,капали з 7го дня спазмолітиками і протинабряковими препаратами...нічого не допомагало,почав боліти живіт,я жалілась,з мене сміялись...мене морили голодом щоб я не ходила в туалет,але почались слизові іиділеннґ з кровю і слизовим калом...20 вересня в важкому стані поіхали в м.Рівне до проктолога....після колоноскопіі діагноз...псевдомембранозний коліт середньої степені важкості і рецедивуючий геморой з кровотечею...капали ванкоміцином,орнігілом,і ще чимось 8 днів..пішла алергія на все...На 10й день зробили операцію повторну..ніч була важка,кололи наркотики,бо тампон дуже розпирав прохід..на ранок аж запухло обличчя...на четвертий день вночі почався понос який тривав 12 годин,після дипіофену зупинився на 8 год.Потім знов цілу ніч понос і температура....давали імодіум,ніфуроксазид і лінекс...виписали додому....Краще не стало,кал трохи сформувався але йшов по 7,8 раз на день,живіт болів...почались болі при дефекації*СТРАШНІ)все рвалось...проходило до 6 годин..Третій тиждень після операціі ставало легше,дефекація не болюча була майже...я поіхала а повну колоноскопію,перевірити причини болю в правому боці живота..Діагноз залишкові явища перенесеного псевдомембранозного коліту...Запалення яйника з права.і гострий дуоденіт..Гастроентеролог призначила біфітен,ентероспазміл,зофакол.паноцид 40.Альфа нормікс..При колоноскопії чрез звужений прохід важко було її робити..гінеколог призначив свічки дістрептаза...після першої свічки загострився задній прохід,після шостоі свічки страшна біль,набряк,в туалет з болями почала ходити,тріщало,кров капала...Вже пройшло місяць і два тижні після операціі,страшна біль при дефекації присутня,відчуття невипорожненого кишечника,тисне на промежину,пече,свербить,є невеличкі гнійні виділення на марлі,завужений прохід,пробувала бужування,з болем ледве пролазить вказівний палець,стає тільки гірше,відчуваю круговий рубець..який не розтягується..було 4 бужування по 15 хв.прикладаю різні мазі...свічку з обліпихи вставити важко і боляче...при сечовипусканні пече і натягується анус...Мій лікар проктолог розводить рками,каже що вже замучився зімною...що в нього я перша така і незнає що порадити...бо живе від мене за 80км,і ми в тлф.режимі..Пизначив поки свічку анастезину,гепаринову мазь і таблетки салфальк 0.500..по 2 т.3 рази на добу 12днів...Я сиджу плачу,боюсь ходити в туалет,а я до нього привязана до 16.00 дгя,сидіти важко,і ходити,в анусі дискомфорт,пече,болить ,свербить,Я в розпачі,руки опусаються,п"ю Біфрен...живіт поболює,пече...Я страждаю дуже....незнаю що зімною,покращень небачу....Допоможіть БЛАГАЮЮЮЮ невже це назавжди...??

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте.Не стоит отчаиваться,все будет хорошо. То,что проходит указательный палец,уже хорошо. Принимать дефенорм (мукофальк) для того,чтобы стул был мягкий,консистенции пластилина.Будет значительно легче ходить в туалет .Их принимать пару месяцев.Делать сидячие ванночки на отваре ромашки или шалфея,делать массаж и бужирование анального канала дальше,используя катеджель-гель или эмла или ауробин.Ставить ректальные сыечи постеризан.Кконцу второго месяца после операции перейти на свечи биострепта или дистрептаза,они сделают рубец мягким и эластичным.Можно приегнуть к биофидюек терапии,фонофорезу на перианальную область. А в лечении псевдомембранозного колита нет ничего лучше ванкомицина и метронидазола. По 600 мг каждого препарата 3 раза в день - 7 дней,затем через 7 дней еще один курс и через 7 дней - третий курс терапии.Это стандартная утвержденная схема лечения.После этого назначается линекс.Удачи и здоровья Вам!