Настя | 2017-11-12 16:13:47

Тематика консультацій вчителя- логопеда для вчителів інклюзивних класів?

Доброго дня, я починаючий логопед. Керівництво закладу в якому я працюю попросило надати тематику консультацій для вчителів інклюзивних класів. При чому самі консультації мають бути з гостро хвилюючих проблем. Порадьте будь-ласка які можна провести консультації?

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Для яких дітей ці інклюзивні класи, які у них порушення? Тел. для зв'язку зі мною 067-698-72-25