Мама | 2017-11-13 19:02:24

отит

Доброго вечора! Моєму синочку 8,5 міс.поставили діагноз катаральний середній отит. Назначили капати левомицетиновий р-н спиртовий 0,25 капати у вушка дитині. В інструкції вказано що дітям до року заборонено. Чи можна капати дитині?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый вечер. Капать в ухо спиртовый капли детям в уши можно ( настойка календулы, борный спирт) по 1-2 кап 2 раза в день.