МИХАЙЛО | 2017-11-20 12:30:50

Збільшення печінки

Добрий день мені 21 рік ,зробив узд печінки ,права доля максимальний сагітальний розмір 15.9см,ліва збільшенна ,каменів немає , здав біохімію, прямий білірубін 21 , не прямий 21, АаЛТ 66 . Лікар приписав урсоност 3 капсули перед сном 2 тижня , мені від цих ліків погано . Хотів дізнатись чи дійсно ці ліки потрібно пити, і щоб Ви порадили в цьому випадку ??дякую

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! В первую очередь необходимо выяснить причину увеличения печени, повышения АЛТ. Сдайте анализ крови на суммарные антитела к HBcor антигену и суммарные антитела к HCV, повторите печеночные пробы. Отмените урсоност и принимайте глутаргин по 750 мг 3 раза после еды 10 дней.