Андрій | 2017-11-24 20:55:53

геморой

Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, два дні назад під час походу в туалет почало кровоточити. Засипався до лікаря і незнаю чи можна робити клізму, оскільки можливо робитимуть відеоректороманоскопію

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
посмотрите ответ на сайте proctolog.net.ua или на сайте kosenko.org
Специалист
Добрий день! Ректальна кровотеча та гострий біль в прямій кишці - протипокази до підготовки очисними клізьмами та мікроклізьмами теж. Зараз ректороманоскопію краще не виконувати,обмежитись тільки простим оглядом проктолога.Здоров'я.