Анна | 2017-11-27 17:32:40

нудота та болі у животі

Доброго вeчора. Останнім часом мeнe часто нудить, пeрeд чи після іжі, іноді від запаху, також бeзсилля, бажання істи особливо зранку, бувають різкі болі у животі, пронос та бурчання у животі. Що цe можe бути?

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Это может быть и язвенная болезнь, и панкреатит. Вам необходима очная консультация специалиста.