Таїсія | 2017-11-28 20:48:56

Гормональні контрацептиви

Добрий день!Таке питання до вас: мені 23 роки ,родила 2 роки тому дитину і почала пити гормональні контрацептиви Логест,по призначенню лікаря.Чоловік поїхав на заробітки на 3 місяці тому я припинила їх пити,не п'ю вже 2 тижні,планую через 3 місяці знов почати,але до лікаря не маю можливості піти,коли чоловік приїде тобі зможу піти,а таблетки хочу почати пити до його приїзду.Що ви мені б порадили?Зараз трохи тягне внизу живота ,я прочитала що таке можливо після припинення вживання таблеток,але скільки часу він має боліти?це мене насторожує.Дякую!!!

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Логест Ви можете почати з першого дня менструації тоді, коли забажаєте. Живіт після відміни гормональних контрацептивів боліти не повинен. Якщо Вас це турбує, прийдіть до лікаря на огляд. Всього найкращого!