Як оптимально підготуватися до операції?

Добрий день! Маю варикоз, а саме на узі -ознаки варикозної хвороби нижніх кінцівок. Клапанна дисфунція ВПВ з обох сторін, їх приток, перфорантів та МПВ справа. Планую пізніше оперуватися з цього приводу. Маю вегето-судинну дистонію по гіпотонічному типу (тиск 90\60), ЧСС -75. Пролапс мітрального клапану (незначний пролапс, не ставлять навіть 1 ступінь),додаткова хорда лівого шлуночка. Маю планову операцію по гінекології-гістероскопія. Перед операцією зробила аналізи, найбільше цікавить інтерпретація результату коагулограмми і деякі ЗАК. Всі інші показники в нормі. Тромбоцити - 376 , НGB -142, фибриноген- 1,97, MNO /INR -1.12. На що ще слід звернути увагу перед операцією у моєму випадку?

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Вам обов'язково потрібно проводити профілактику тромбозу глибоких вен та тромбофлебіту підшкірних вен, так як при існуючій варикозній хворобі нижніх кінцівок надзвичайно високий ризик таких ускладнень в післяопераційному періоді, а також враховуючи показники згортуючої системи крові. А саме, НАЙГОЛОВНІШЕ це застосування компресійної терапії - еластичні бинти, а краще панчохи 2-го класу компресії і призначення низькомолекулярних гепаринів або нових пероральних антикоагулянтів. Препарати Вам має призначити Ваш оперуючий гінеколог. Варикозну хворобу треба прооперувати в обов'язковому порядку, перш за все для попередження ускладнень в майбутньому, бо доведеться оперуватись по швидкій допомозі і видаляти тромби! Тим паче, що зараз варикозна хвороба оперується за допомогою сучасного лазеру без розрізів, без наркозу, безкровно під місцевою анестезією. Для більш детальної інформації з приводу операції або, якщо виникнуть питання з приводу профілактики перед гінекологічною операцією звертайтесь на консультацію за тел. 067-764-55-12 (судинний хірург, флеболог Родіонов Олексій Сергійович), буду радий Вам допомогти. Також інформацію і відео щодо лікування варикозу Ви можете отримати за цим посиланням: www.ksh.kiev.ua