Вікторія | 2017-12-06 13:49:44

Погано набирає вагу

Доброго дня! Хлопчик 1 місяць (на грудному годуванні) зараз важить 3,2 кг при народженні було 3 кг, а при виписці з пологового будинку важив 2.730 кг. Дитина спокійна, добре їсть і спить. Наш лікар каже що мало набрав за місяць. Що мені робити?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, за 1-й місяць життя дитина має набирати не менше 500 г. Ваш педіатр правий - дитина не доїдає. В першу чергу, необхідно спробувати налагодити грудне вигодовування. Проконсультуйтесь з вашим педіатром чи спеціалістом з лактації, як це краще зробити