Юля | 2017-12-12 19:57:50

Геморой

Добрий вечiр. В мого чоловiка хронiчна трiщина анального проходу. Лiкувалися 3 тижнi. Проктозан релiф ромашка кора дуба. Все якк прописав лiкар. 2 тижжнi було полегшення а далi знов те саме. Обовязково операцiя потрiбна?

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий вечір! Загальноприйнята тактика в лікуванні хронічних анальних тріщин - операція : висічення анальноі тріщини та сфінктеротомія. Без цього тріщина буде завжди рецидивувати. Операція розриває "порочний круг". Ризик малігнізаціі хронічноі тріщини теж є вагомим фактором. Можу допомогти позбавитися від вашоі проблеми. Вилікуватися від хронічноі анальноі тріщини - це реальність! Здоров'я.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, ефективність консервативного лікування хронічної анальної тріщини залежить від ступеня рубцевих змін в анальному каналі. Якщо процес не дуже задавнений, ви використали ще не всі можливості консервативної терапії. Також потрібно нормалізувати роботу кишківника, щоб позбавитись закрепів.