іванна | 2017-12-13 20:56:22

знизилися показники крові,як їх повернути до норми?

Добрий вечір! Місяць тому поставили діагноз:хронічний пієлонефрит,здала аналіз крові-показники були в нормі.Через місяць лікування здала повторно кров і деякі показники стали менше норми : WBC-2.7 LYM-44.8 GRA#-1.4 HCT-32.4 MCHC- 36.6 PLT- 104 PCT- 0.1 ШОЕ- 17. Чому показники знизилися? На скільки це опасно для здоров'я?І як це все вернути в норму? Це свідчить про захворювання крові чи є наслідком лікування? Приймала такі ліки: зітрокс, орципол, уролєсан, біцілін 5. А півтора місяця тому припинила лікування метотабом(при ревматоїдному артриті).

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Анализировать можно весь анализ крови, а не отдельные показатели. И заочно такие проблемы не решить. Необходимо найти время, и обратиться к специалисту непосредственно. Валерий Вознюк.