Ввсиль | 2017-12-13 22:09:46

Ніс

Доброго дня! Вже протягом 2 тижнів в мене постійний нежить. Температура в нормі, простуди нема. Користуюся за цей період назолом адванс і вчора вже почав пити синупрет, результат соплі почалися виділятися жовтого кольору і ллються рікою.скажіть яка причина такого нежиті? Які діти приймати далі? Мені 24 р

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Покажитесь лор врачу, без осмотра о причинах говорить невозможно.